Zapraszam kobiety 18+ na warsztat kreatywny „Cisza i spokój”, który odbędzie się 5.06 w środę, w godz. 18-20 w Domu Sąsiedzkim na Urlychowie (Olbrachta 9, Wola).

Warsztat odbędzie się w ramach cyklicznego wydarzenia o nazwie Ambasada Kobiet będzie dotyczył z jednej strony odczuć związanych z sytuacją chaosu i hałasu, a z drugiej – na zasadzie kontrastu – dotknie tego, gdzie i w jaki sposób szukamy chwil / miejsc, w których możemy cieszyć się bezpiecznym spokojem i delektować bezcenną ciszą.

Podczas warsztatu będziemy przez moment medytować, poruszamy się trochę, pobudzimy wyobraźnię i kreatywność, aby na koniec wyrazić swoje emocje za pośrednictwem spontanicznej twórczości.

Dodam, że nie trzeba mieć żadnych zdolności manualnych. Warsztat jest dla wszystkich kobiet, które chcą poświęcić dwie godzinki na poszukiwanie siebie w ciszy i spokoju.

Spotkanie poprowadzę ja (Agata Warzecha) – z wykształcenia jestem polonistką, obecnie studiuję podyplomowo arteterapię i pracuję jaki copywriterka, uwielbiam wszelkie sztuk plastyczne i jestem zwolenniczką twórczego podejścia do życia. Według mnie sztuka pozwala uwolnić głęboko zakotwiczone w nas emocje.

Wydarzenie na Facebooku >>

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: