Zapraszam kobiety 18+ na warsztat kreatywny „Uwolnij się od stresu”, który odbędzie się 12.06 w środę, w godz. 18-20 w Domu Sąsiedzkim na Urlychowie (Olbrachta 9, Wola).

Warsztat odbędzie się w ramach cyklicznego wydarzenia o nazwie Ambasada Kobiet, będzie dotyczył sytuacji, w których się stresujemy.

Sprawdzimy, kiedy dopada nas to paraliżujące uczucie oraz zastanowimy się nad tym, jak można sobie z nim radzić w codziennym życiu. Pomoże nam w tym medytacja i twórcze wyżycie się na papierze.

W ten sposób uwolnione emocje będzie można zastąpić pozytywnymi – takimi, które wiążą się z wyciszeniem, uspokojeniem, myśleniem racjonalnym, zdystansowaniem od problemów, spojrzeniem na nie z innej perspektywy.

Dajcie sobie trochę luzu i przyjdźcie na warsztat, który pomoże Wam się odstresować.

Spotkanie poprowadzę ja (Agata Warzecha) – z wykształcenia jestem polonistką, obecnie studiuję podyplomowo arteterapię i pracuję jako copywriterka, uwielbiam wszelkie sztuki plastyczne i jestem zwolenniczką twórczego podejścia do życia. Według mnie sztuka pozwala uwolnić głęboko zakotwiczone w nas emocje.

Wydarzenie na Facebooku >>>

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: