26.06, zapraszam na godz. 18:00 do Domu Sąsiedzkiego na Urlychowie, na bezpłatny warsztat kreatywny, pt. “Odreaguj!” dla kobiet 18+, który odbędzie się w ramach cyklu Ambasada Kobiet.

Warsztat szczególny, bo będziemy na nim odreagowywać negatywne emocje. Zrobimy to na różne sposoby i poszukamy własnych metod pokonywania wewnętrznego krytyka, który nieustannie szepce nam do ucha, że jesteśmy niedoskonali.

Spróbujemy zastanowić się nad tym, kiedy pojawia
się w nas złość
, czy w ogólne dajemy sobie do niej prawo i jak możemy płynnie przechodzić od tej destrukcyjnej emocji do spokoju i trzeźwej oceny sytuacji.

Chcesz odreagować złe emocje, nagromadzone w Tobie od jakiegoś czasu i nigdzie nie wyrzucone?

Przyjdź! Pozbądź się złości.

Spotkanie poprowadzę ja (Agata Warzecha) – z wykształcenia jestem polonistką, niedługo będę arteterapeutką, a
obecnie zawodowo zajmuję sie copywritingiem, jestem miłośniczką różnorodnych sztuk plastycznych i twórczego podejścia do życia, według mnie sztuka pozwala uwolnić głęboko zakotwiczone w nas emocje.

> (otwiera się w nowej karcie)” href=”https://www.facebook.com/events/2369601639766016/” target=”_blank”>Wydarzenie na Facebooku >>

> (otwiera się w nowej karcie)” href=”https://www.facebook.com/events/1918657631590844/” target=”_blank”>Więcej na temat kolejnych spotkań Ambasady Kobiet >>

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: